Delta Plus Granite Wind bílá

DeltaPlus GRANITE WIND s ventilací Ochranná přilba žlutá. Lehká bezpečnostní přilba GRANITE WIND je s ventilací z ABS. Přilba... více informací »
Delta Plus Granite Wind bílá
Značka: DeltaPlus
822 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus GRANITE WIND s ventilací Ochranná přilba žlutá. Lehká bezpečnostní přilba GRANITE WIND je s ventilací z ABS. Přilba...

DeltaPlus GRANITE WIND s ventilací Ochranná přilba žlutá. Lehká bezpečnostní přilba GRANITE WIND je s ventilací z ABS. Přilba stylu Mountain: je bez kšiltu pro lepší vertikální výhled. Má polyamidový vnitřní postroj se 3 řemínky s osmibodovým uchycením, včetně potní pásky. Inovativní systém ROTOR ® nastavení velikosti (patentováno): na velikost hlavy 53 až 63 cm. Dodává se spolu s odepínacím podbradním páskem s tříbodovým uchycením. Přilba je v různých barvách. Speciální design pro práci ve výškách. Živostnost přileb: 7 let od data výroby, 4 roky od prvního použití. Bezpečnostní přilba GRANITE WIND se systémem ROTOR ®. Barva žlutá. Hmotnost. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Povolání Stavebnictví. Povolání Lehký průmysl.

Exkluzivní výrobek Delta Plus Granite Wind bílá s osvědčenou značkou DeltaPlus snadno můžete najít zde teď právě skutečně levně! Nabídka od 822 Kč.