DeltaPlus 50MAC Rukavice bezprsté 10

DeltaPlus 50MAC Rukavice bezprsté 9. Rukavice DeltaPlus 50MAC jsou bezprsté z části pletené a kožené. Pletená hřbetní část... více informací »
DeltaPlus 50MAC Rukavice bezprsté 10
Značka: DeltaPlus
125 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus 50MAC Rukavice bezprsté 9. Rukavice DeltaPlus 50MAC jsou bezprsté z části pletené a kožené. Pletená hřbetní část...

DeltaPlus 50MAC Rukavice bezprsté 9. Rukavice DeltaPlus 50MAC jsou bezprsté z části pletené a kožené. Pletená hřbetní část tlumí nárazy na dlani a má lepší ergonomii. Mají zesílenou dlaň. Materiál: Jehněčí lícová kůže. Kůže zaručuje flexibilitu a zručnost. Využití rukavic: Vhodná pro práci, kde je potřeba dobrá zručnost a všeobecnou manipulaci.Povolání: Služby a logistika. Velikost: 8 (M) – 11 (XXL) Barva: bílá Bezprsté rukavice z jehněčí lícové kůže zajišťující flexibilitu. Velikost rukavice 9. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky. Obratnost.

Neodolatelný produkt DeltaPlus 50MAC Rukavice bezprsté 10 od oblíbené značky DeltaPlus jednoduše získáte tady teď právě téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 125 Kč.