DeltaPlus ANATOM HAR32 Bezpečnostní postroj S-L

DeltaPlus ANATOM HAR32 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Tělový protipádový postroj ANATOM HAR32 má měkké podložky na ramenou a na... více informací »
DeltaPlus ANATOM HAR32 Bezpečnostní postroj S-L
Značka: DeltaPlus
3 460 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus ANATOM HAR32 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Tělový protipádový postroj ANATOM HAR32 má měkké podložky na ramenou a na...

DeltaPlus ANATOM HAR32 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Tělový protipádový postroj ANATOM HAR32 má měkké podložky na ramenou a na stehnech. Dále postroj obsahuje 2 body uchycení postroje, které jsou na zádech a hrudi. Dále 4 nastavitelné přezky (dvě na stehnech jsou automatické – pro jednoduché oblékání). Postroj je vybaven indikátorem pádu. Velikost: S/M/L, XL/XXL Hmotnost: 1,4kg Využití postroje: Vhodný pro – vertikální pohyb při permanentních instalacích, vertikální pohyb v uzravřeném prostoru, dlouhý horizontální pohyb v horizontální rovině, dlouhý vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině, dlouhý horizontální pohyb ve vertikální rovině, dlouhý vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině pro práce na laně, krátký horizontální pohyb (méně než 3m), krátký vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině (méně než 3m), dlouhý pohyb s vícenásobným uchycením / odpojením, pohyb na life line, vymezení pracovní pozice, vymezení pohybu. Povolání: Zemědělství a zahradnictví, stavebnictví a stavební práce, druhotná práce a řemeslnictví, těžký průmysl, sklad, služby a logistika, petrochemický průmysl, těžební průmysl a větrná energetika. Barva: černá-oranžová Normy: EN 363:2008, EN 364:1992, EN 365:2004, EN 361:2002 Bezpečnostní postroj s automatickými rychlopřezkami. Hmotnost 1,4 kg. Velikost oděvu. Povolání Stavebnictví. Povolání Těžký průmysl. Povolání Logistika.

Tento levný výrobek DeltaPlus ANATOM HAR32 Bezpečnostní postroj S-L od oblíbené značky DeltaPlus můžete sehnat u nás právě za akční cenu! Teď za akční cenu 3 460 Kč.