DeltaPlus BASEBALL DIAMOND V UP Ochranná přilba bílá

DeltaPlus BASEBALL DIAMOND V UP Ochranná přilba bílá. Bezpečnostní přilba BASEBALL DIAMOND V UP z ABS s inovativním dizajnem.... více informací »
DeltaPlus BASEBALL DIAMOND V UP Ochranná přilba bílá
Značka: DeltaPlus
497 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus BASEBALL DIAMOND V UP Ochranná přilba bílá. Bezpečnostní přilba BASEBALL DIAMOND V UP z ABS s inovativním dizajnem....

DeltaPlus BASEBALL DIAMOND V UP Ochranná přilba bílá. Bezpečnostní přilba BASEBALL DIAMOND V UP z ABS s inovativním dizajnem. Testováno také v otočené poloze (kšiltem dozadu). Polyamidový je vnitřní postroj: 3 textilní pásky s osmibodovým uchycením. Houbová je výstelka. Systém Rotor® pro nastavení velikosti (patentováno): obvod hlavy 53 až 63 cm. Dvojí možné nastavení na obvodu hlavy (nahoře/dole) pro větší komfort. Přilba má reflexní pásek. Elektrická izolace až do napětí 1000 V AC nebo 1500 V DC. Dodává se spolu s odepínacím podbradním páskem se čtyřbodovým uchycením. Přilba je v různých barvách. Živostnost přileb: 7 let od data výroby, 4 roky od prvního použití.   přilba včetně podbradního pásku a s upínáním na kolečko ROTOR Systém. Barva bílá. Hmotnost. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Povolání Stavebnictví. Povolání Těžký průmysl.

Nejprodávanější kus DeltaPlus BASEBALL DIAMOND V UP Ochranná přilba bílá od společnosti DeltaPlus jednoduše můžete najít u nás právě skutečně levně. Teď v akci 497 Kč.