DeltaPlus BEAVER Bunda šedá/oranžová L

DeltaPlus BEAVER Bunda šedá/oranžová L. Pletená bunda DeltaPlus BEAVER (řada MACH a PANOSTYLE) má zapínání na zip krytý lištou,... více informací »
DeltaPlus BEAVER Bunda šedá/oranžová L
Značka: DeltaPlus
455 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus BEAVER Bunda šedá/oranžová L. Pletená bunda DeltaPlus BEAVER (řada MACH a PANOSTYLE) má zapínání na zip krytý lištou,...

DeltaPlus BEAVER Bunda šedá/oranžová L. Pletená bunda DeltaPlus BEAVER (řada MACH a PANOSTYLE) má zapínání na zip krytý lištou, vysoký krční límec, manžety a spodní část oděvu zakončené lemovkou, 4 praktické kapsy a polyesterové švy.Tento produkt nespadá do kategorie OOP. Materiál: vsadky: „Softshell“ 96% polyester 4% elastan Softshell: flexibilní, lehký a měkký Barvy: námořnická modrá-oranžová, šedá-oranžová, šedá-zelená, černá Pletená bunda DeltaPlus BEAVER se zapínáním na zip. Barva šedá/oranžová. Velikost oděvu. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej. Pohlaví.

Oblíbený a kvalitní výrobek DeltaPlus BEAVER Bunda šedá/oranžová L značky DeltaPlus jednoduše pořídíte tady a teď právě za výhodnou cenu! V akci od 455 Kč.