DeltaPlus BRIGHTON pánská fleecová Bunda šedá 3XL

DeltaPlus BRIGHTON pánská fleecová Bunda šedá XXL. Bunda DeltaPlus BRIGHTON je pánská a fleecová. Má celopropínací zapínání... více informací »
DeltaPlus BRIGHTON pánská fleecová Bunda šedá 3XL
Značka: DeltaPlus
748 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus BRIGHTON pánská fleecová Bunda šedá XXL. Bunda DeltaPlus BRIGHTON je pánská a fleecová. Má celopropínací zapínání...

DeltaPlus BRIGHTON pánská fleecová Bunda šedá XXL. Bunda DeltaPlus BRIGHTON je pánská a fleecová. Má celopropínací zapínání ke krku. Zapínání je na zip. Rukávy jsou ukončené volně. Bunda má 3 kapsy. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Materiál: Polyester Polar fleece – 350 g/m2, Vsadky – Taslon Polyester. Využití bundy: Vhodná pro všeobecné použití.Povolání: Řemeslnictví a druhotné práce, lehký průmysl, služby a logistika. Velikost: 7 (S) – 12 (3XL) Barva: šedá-černá CE Pouze pro minimální rizika Pánská bunda z Polar fleecu. Barva šedá. Hmotnost. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento akční a ve slevě výrobek DeltaPlus BRIGHTON pánská fleecová Bunda šedá 3XL od odblíbeného výrobce DeltaPlus seženete tady teď právě levně! Teď v akci 748 Kč.