DeltaPlus BRISTOL S3 SRC Polobotky S3 44

DeltaPlus BRISTOL S3 SRC Polobotky S3 44. Polobotky DeltaPlus BRISTOL S3 SRC má elegantní, moderní střih a je vhodná pro... více informací »
DeltaPlus BRISTOL S3 SRC Polobotky S3 44
Značka: DeltaPlus
499 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus BRISTOL S3 SRC Polobotky S3 44. Polobotky DeltaPlus BRISTOL S3 SRC má elegantní, moderní střih a je vhodná pro...

DeltaPlus BRISTOL S3 SRC Polobotky S3 44. Polobotky DeltaPlus BRISTOL S3 SRC má elegantní, moderní střih a je vhodná pro manažery a řídící pracovníky, kteří hledají komfortní bezpečnostní obuv pro práci a cestování za profesí. Je odolná vodě a bez kovových komponentů. Pro lepší komfort má obuv vnitřní polstrování. Vnitřní část je z polyamidu + měkké komfortní pěny. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na tkaničku. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné univerzální barvě. Svršek: Světlá pigmentová kůže Derby s voděodolnou úpravou Podšívka: Polyamid Bezpečnostní špička: Kompozitní (nekovová). 200j a je lehčí než ocel. Nevodivý materiál Ochrana proti propíchnutí: Kompozitní (nekovová) planžeta. Je ultra-flexibilní Vnitřní vložka: Pěna EVA. Je vyměnitelná Podešev: Jednosložkový PU. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešev. Vzor podrážky je navrhnut a certifikován na protiskluzovou odolnost SRC. Podešev zajišťuje tlumení nárazu a odolnost proti oděru.   Využití obuvi: Vhodná pro manažery a řídící pracovníky, kteří hledají komfortní bezpečnostní obuv pro práci a cestování za profesí.  Povolání: Lehký průmysl, služby a logistika Hmotnost: 520 g Barva: černá. Norma: EN ISO 20345 S3 SRC Elegantní bezpečnostní polobotky vhodná pro manažery a řídící pracovníky. Hmotnost 0,52 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Lehký průmysl.

Žádaný kus DeltaPlus BRISTOL S3 SRC Polobotky S3 44 od oblíbené značky DeltaPlus jednoduše můžete pořídit u nás teď levně! Akční cena již od 499 Kč.