DeltaPlus černá S FIDJI černá S Vesta zimní černá S černá S

DeltaPlus černá S FIDJI černá S Vesta zimní černá S černá S. Vesta DeltaPlus FIDJI je pánská a zateplená. Má celopropínací... více informací »
DeltaPlus černá S FIDJI černá S Vesta zimní černá S černá S
Značka: DeltaPlus
299 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus černá S FIDJI černá S Vesta zimní černá S černá S. Vesta DeltaPlus FIDJI je pánská a zateplená. Má celopropínací...

DeltaPlus černá S FIDJI černá S Vesta zimní černá S černá S. Vesta DeltaPlus FIDJI je pánská a zateplená. Má celopropínací zapínání. Zapínání je na zip. Bunda má prodloužená záda a komfortní rozepínání na bocích. Vesta má 3 kapsy. Vyrábí se v několika barevných kombinacích. Materiál: Pongee Polyester povrstvený PVC, Podšívka: Prošívaný polar fleece Polyester. Povolání: Stavebnictví a stavební práce, řemeslnictví a druhotné práce, lehký průmysl, služby a logistika Pánská zimní vesta s prodlouženými zády a límcem. Barva černá. Hmotnost. Velikost oděvu. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej.

Oblíbený výrobek DeltaPlus černá S FIDJI černá S Vesta zimní černá S černá S od populárního výrobce DeltaPlus snadno můžete pořídit tady a teď právě skutečně výhodně! Akční cena od 299 Kč.