DeltaPlus COBRA4 S3 SRC Obuv kotníková 36

DeltaPlus COBRA4 S3 SRC Obuv kotníková 48. Obuv DeltaPlus COBRA4 S3 SRC je bezpečnostní a šitá nitěmi para aramid. Je odolná vodě.... více informací »
DeltaPlus COBRA4 S3 SRC Obuv kotníková 36
Značka: DeltaPlus
1 147 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus COBRA4 S3 SRC Obuv kotníková 48. Obuv DeltaPlus COBRA4 S3 SRC je bezpečnostní a šitá nitěmi para aramid. Je odolná vodě....

DeltaPlus COBRA4 S3 SRC Obuv kotníková 48. Obuv DeltaPlus COBRA4 S3 SRC je bezpečnostní a šitá nitěmi para aramid. Je odolná vodě. Má ochranu nártu a absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na suchý zip. Obuv je nazouvací. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Tato obuv je náhrada za COBRA3 S3. Svršek: Kůže – barvená štípenka s voděodolnou úpravou. Podšívka: Polyester. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Vnitřní vložka: Polyamid/EVA, vyměnitelná tvarovaná. Podešev: nástřik – PU/PRYŽ, nitril. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešev. Dobrá odolnost proti odírání a kontaktnímu teplu (teplota dle normy HRO = 300°C po dobu 1 minuty) Záruka tepelné ochrany nohy v botě (HI : při pobytu po dobu 30 min v pískové lázni s teplotou +150°C nesmí vnitřní teplota překročit 22°C). Optimální přilnavost na všech typech povrchů. Norma: EN ISO 20345 S3 SRC, EN ISO 20349 WG HI-1 Povolání: Stavebnictví a stavební práce, řemeslnictví a druhotné práce, těžký průmysl a lehký průmysl Barva: černá Kotníková obuv DeltaPlus COBRA4 S3 SRC pro svářeče s ochranou nártu. Velikost obuvi 48. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví. Povolání Těžký průmysl.

Tento designový kus DeltaPlus COBRA4 S3 SRC Obuv kotníková 36 originál od výrobce DeltaPlus můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně levně! Teď za akční cenu 1 147 Kč.