DeltaPlus EOLIEN HAR35 Bezpečnostní postroj S-L

DeltaPlus EOLIEN HAR35 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Maximálně komfortní bezpečnostní postroj oceněníte hlavně při častém... více informací »
DeltaPlus EOLIEN HAR35 Bezpečnostní postroj S-L
Značka: DeltaPlus
5 600 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus EOLIEN HAR35 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Maximálně komfortní bezpečnostní postroj oceněníte hlavně při častém...

DeltaPlus EOLIEN HAR35 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Maximálně komfortní bezpečnostní postroj oceněníte hlavně při častém a/nebo dlouhodobém používání. Má termopodporu, která je na zádech s froté podšívkou a z důvodu lepšího pohodlí zapínání na suchý zip, možnost otáčení o 180°, dále na bocích 2 oka na upevnění příslušenství (nářadí, náhradních karabin…) integrované v opasku. Bederní pás slouží na udržení pracovní polohy a je velmi pohodlný. Dále postroj obsahuje 3 body uchycení postroje, které jsou na zádech, v prsní části na pravé straně a v prsní části na levé straně. Dále 4 nastavitelné přezky a 1 automatická nastavitelná přezka. Postroj je vybaven indikátorem pádu. Má měkké podložky na ramennou a mezi stehny, odepínací ochranu zad a kapsu na mobilní telefon nebo přenosný detektor pádu. Hmotnost: 2kg Využití postroje: Vhodný pro – vertikální pohyb při permanentních instalacích, dlouhý horizontální pohyb v horizontální rovině, dlouhý vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině, dlouhý horizontální pohyb ve vertikální rovině, dlouhý vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině pro práce na laně, krátký horizontální pohyb (méně než 3m), krátký vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině (méně než 3m), dlouhý pohyb s vícenásobným uchycením / odpojením, pohyb na life line, vymezení pracovní pozice, vymezení pohybu. Povolání: Zemědělství a zahradnictví, stavebnictví a stavební práce, druhotná práce a řemeslnictví, těžký průmysl, sklad, služby a logistika, petrochemický průmysl, těžební průmysl a větrná energetika. Normy: EN 363:2008, EN 364:1992, EN 365:2004, EN 361:2002, EN 358:1999 Velikost: S/M/L nebo XL/XXL Jaké jsou výhody tohoto postroje? Zde naleznete podrobné video.   bezpečnostní postroj s opaskem na udržení pracovní polohy. Hmotnost 2 kg. Velikost oděvu. Povolání Stavebnictví. Povolání Těžký průmysl. Povolání Logistika.

Zlevněný produkt DeltaPlus EOLIEN HAR35 Bezpečnostní postroj S-L značky DeltaPlus jednoduše seženete tady a teď právě ve výprodejové akci. Nabídka od 5 600 Kč.