DeltaPlus FIBKV02 Rukavice kožené 10

DeltaPlus FIBKV02 Rukavice kožené 9. Rukavice DeltaPlus FIBKV02 jsou z vnější strany z lícové kůže s vodoodpudivou úpravou,... více informací »
DeltaPlus FIBKV02 Rukavice kožené 10
Značka: DeltaPlus
474 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus FIBKV02 Rukavice kožené 9. Rukavice DeltaPlus FIBKV02 jsou z vnější strany z lícové kůže s vodoodpudivou úpravou,...

DeltaPlus FIBKV02 Rukavice kožené 9. Rukavice DeltaPlus FIBKV02 jsou z vnější strany z lícové kůže s vodoodpudivou úpravou, vnitřní strana je z štípenkové kůže. uvnitř mají rukavice kevlarovou vložku – zvýšení odolnosti proti proříznutí, roztržení a propíchnutí. KEVLAR® – para-aramidové vlákno – je lehké a zároveň odolné. Kevlar® je pětkrát pevnější než ocel při stejné hmotnosti. Jeho vlastnosti: velmi odolné vůči prořezu, karbonizuje při teplotě mezi 425 °C a 475 °C, nerozpustí se, samozhasitelné, rozměrově stabilní, chemicky stabilní, dochází ke změnám barvy při UV záření. Hustota úpletu je 10. Úroveň odolnosti proti pořezu – 3. Materiál: Hovězí lícová useň. Kůže odpuzuje vodu- pro vodu odpuzující vlastnost je při lícové usní 10x více účinnější než štípenková kůže. Dlaň – obrácená lícová useň. Podšívka – 100% Kevlar® Technology 2 niťová – zajišťuje lepší odolnost proti rozříznutí, roztržení a propíchnutí. Využití rukavic: Vhodná pro práci ve vlhkém prostředí. Povolání: Zemědělství, zahradnictví, stavebnictví a stavební práce, služby a logistika. Velikost: 9 (L) a 10 (XL)  Norma: EN 420:2003+A1:2009, EN 388-4343 Kožené rukavice s vnitřní kevlarovou vložkou. Velikost rukavice 9. Velikost rukavice – BAD. . . .

Tento nejprodávanější kus DeltaPlus FIBKV02 Rukavice kožené 10 od známého výrobce DeltaPlus snadno můžete najít zde za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 474 Kč.