DeltaPlus HAR14 Bezpečnostní postroj S-L

DeltaPlus HAR14 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Tělový protipádový postroj HAR14 je dvoubarevný a má opasek. Opasek slouží na... více informací »
DeltaPlus HAR14 Bezpečnostní postroj S-L
Značka: DeltaPlus
1 100 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus HAR14 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Tělový protipádový postroj HAR14 je dvoubarevný a má opasek. Opasek slouží na...

DeltaPlus HAR14 Bezpečnostní postroj XL-XXL. Tělový protipádový postroj HAR14 je dvoubarevný a má opasek. Opasek slouží na udržení pracovní polohy se širokou termopodporu, která je na zádech a má froté podšívku. Dále postroj obsahuje 2 body uchycení pro zachycovač pádu, které jsou na zádech a hrudi, 2 nastavitelné přezky, 2 nastavitelné boční popruhy a 2 body uchycení na udržení pracovní polohy. Jak správně obléct postroj? Zde naleznete detailní video s popisem. Využití postroje: Vhodný pro – vertikální pohyb při permanentních instalacích, vertikální pohyb v uzravřeném prostoru, dlouhý horizontální pohyb v horizontální rovině, dlouhý vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině, dlouhý horizontální pohyb ve vertikální rovině, krátký horizontální pohyb (méně než 3m), krátký vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině (méně než 3m), dlouhý pohyb s vícenásobným uchycením / odpojením, pohyb na life line, vymezení pracovní pozice, vymezení pohybu. Povolání: Zemědělství a zahradnictví, stavebnictví a stavební práce, druhotná práce a řemeslnictví, lehký průmysl a větrná energetika. Velikost: S/M/L, XL/XXL Hmotnost: 1,1kg Normy: EN 363:2008, EN 364:1992, EN 365:2004, EN 361:2002, EN 358:1999 bezpečnostní postroj s bederním opaskem. Hmotnost 1,1 kg. Velikost oděvu. Povolání Stavebnictví. Povolání Lehký průmysl. Povolání Řemeslnictví.

Tento velmi oblíbený kus DeltaPlus HAR14 Bezpečnostní postroj S-L od populární značky DeltaPlus jednoduše naleznete na našich stránkách nyní v akci! Ceny od 1 100 Kč.