DeltaPlus HAR44EL Bezpečnostní postroj dielektrický S/M/L

DeltaPlus HAR44EL Bezpečnostní postroj dielektrický XL/XXL. Dielektrický postroj DeltaPlus HAR44EL je s opaskem na udržení pracovní... více informací »
DeltaPlus HAR44EL Bezpečnostní postroj dielektrický S/M/L
Značka: DeltaPlus
3 040 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus HAR44EL Bezpečnostní postroj dielektrický XL/XXL. Dielektrický postroj DeltaPlus HAR44EL je s opaskem na udržení pracovní...

DeltaPlus HAR44EL Bezpečnostní postroj dielektrický XL/XXL. Dielektrický postroj DeltaPlus HAR44EL je s opaskem na udržení pracovní polohy. 2 body pro uchycení postroje (zádový – hrudní). Má 4 nastavitelné přezky. Opasek na udržení pracovní polohy s termopodporou zad a zapínáním na suchý zip kvůli lepšímu pohodlí. Otáčení o 180°. 2 body pro uchycení na boku. Frotá výstelka podpory zad. Přezky jsou s plastovým povrstvením. Popruh: polyester. Přezky: s plastovým povrstvením. Velikost: S/M/L nebo XL/XXL. Normy: EN363 : 2008 Prostředky ochrany osob proti pádu – Systémy ochrany osob proti pádu. EN364 : 1992 Osobní ochranné prostředky proti pádům z výšky: Zkušební metody EN365 : 2004 Všeobecné požadavky na návody k používání, údržbě, periodické prohlídce, opravě, značení a balení. EN361 : 2002 Osobní ochranné prostředky proti pádům z výšky – Zachycovací postroje. EN358 : 1999 Osobní ochranné prostředky pro pracovní polohování a prevenci pádů z výšky – Pásy pro pracovní polohování a zadržení a pracovní polohovací spojovací prostředky. Protipádový bezpečnostní postoj s integrováným pasem HAR44EL. Velikost oděvu XL-XXL. Povolání Stavebnictví. Povolání Těžký průmysl. Povolání Logistika. Typ ochrany.

Diskontní výrobek DeltaPlus HAR44EL Bezpečnostní postroj dielektrický S/M/L pocházející od značky DeltaPlus snadno můžete získat u nás v akci! Nyní za akční cenu 3 040 Kč.