DeltaPlus HORTEN2 softshellová Bunda camouflage/černá 3XL

DeltaPlus HORTEN2 softshellová Bunda černá/žlutá XXL. Bunda DeltaPlus HORTEN2 je pánská a softshellová. S nízkou hmotností... více informací »
DeltaPlus HORTEN2 softshellová Bunda camouflage/černá 3XL
Značka: DeltaPlus
1 029 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus HORTEN2 softshellová Bunda černá/žlutá XXL. Bunda DeltaPlus HORTEN2 je pánská a softshellová. S nízkou hmotností...

DeltaPlus HORTEN2 softshellová Bunda černá/žlutá XXL. Bunda DeltaPlus HORTEN2 je pánská a softshellová. S nízkou hmotností a ochrana proti chladu, větru a jemnému dešti. Má celopropínací zapínání ke krku. Zapínání je na zip. Bunda je vybavena voděodolnými zipy a pevnou kapucí. Rukávy jsou ukončeny stažením na suchý zip. Čtyři kapsy, odnímatelný držák na jmenovku. Dekorativní reflexní pásky (vpředu a na zádech). Tkaniny Softshell byly vyvinuty na celoroční, každodenní používání, s možností nošení jako první, nebo druhou vrstvu. Materiál: Softshell 96% Polyester a 4% Elastan. 3 laminové vrstvy Využití bundy: Vhodná pro všeobecné použití   softshellová bunda s nízkou hmotností – ochrana proti chladu, větru a jemnému dešti. Barva černá/žlutá. Velikost oděvu. Materiál. 2016/425-kategorie OOPP. Pohlaví.

Tento akční výrobek DeltaPlus HORTEN2 softshellová Bunda camouflage/černá 3XL od známé společnosti DeltaPlus snadno seženete tady a teď právě opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 1 029 Kč.