DeltaPlus IGLOO II Kombinéza zimní

DeltaPlus IGLOO II Kombinéza zimní. Kombinéza zimní DeltaPlus IGLOO II je vhodná pro práci v chladírenských skladech, má... více informací »
DeltaPlus IGLOO II Kombinéza zimní
Značka: DeltaPlus
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus IGLOO II Kombinéza zimní. Kombinéza zimní DeltaPlus IGLOO II je vhodná pro práci v chladírenských skladech, má...

DeltaPlus IGLOO II Kombinéza zimní. Kombinéza zimní DeltaPlus IGLOO II je vhodná pro práci v chladírenských skladech, má odnímatelnou kapuci s polar fleece podšívkou 3M ThinsulateTM, límec s polar fleece podšívkou, spodní část se zapínáním na zip (krytý lištou na suchý zip), elastický pas na zádech, spodní část nohavic se suchým zipem a 5 praktických kapes. Materiál: Vnější část: 85% (PES) Polyester / 15% Bavlna Podšívka: prošívaný polyester Taffeta s 3M Thinsulate™ Barva: námořnická modrá Instrukce pro používání: Zimní oděv poskytuje velmi dobrou ochranu proti nízkým teplotám do -39°C po dobu 8 hodin při mírné aktivitě. Pozor: tepelná izolace a minimální teploty jsou stanovené v kombinaci normy EN342 standard B. Okolní teploty musí být vyrovnané při různě vykonávaných stupních aktivity a době (minimální teploty jsou rozdělené v níže uvedených informacích): 1 hodina nošení: – velmi lehká aktivita, látková výměna 90 W/m2 (stání nebo sezení, při nepatrné práci paží) = -21°C – lehká aktivita, látková výměna 115 W/m2 (chůze do 2 Km/h nebo stání při nepatrné práci paží) = -43°C – mírná aktivita, látková výměna 170 W/m2 (chůze do 4 to 5 Km/h nebo stání při pohybu horní části těla) = -57°C 8 hodin nošení: – velmi lehká aktivita, látková výměna 90 W/m2 (stání nebo sezení, při nepatrné práci paží) = -1°C – lehká aktivita, látková výměna 115 W/m2 (chůze do 2 Km/h nebo stání při nepatrné práci paží) = -16°C – mírná aktivita, látková výměna 170 W/m2 (chůze do 4 to 5 Km/h nebo stání při pohybu horní části těla) = -39°C Tyto hodnoty byly sestaveny v podmínkách, kde nebyl vítr a radiační okolní. Vhodná ochrana rukou a nohou musí být rozdělena do těchto skupin. Pozor: Tento oděv nemá odnímatelnou podšívku. Nošení při teplotách nad 5°C je velmi riskantní. Tento oděv neobsahuje žádné známé alergenní látky. Kombinéza pro práci v chladírenských skladech, s odnímatelnou kapucí. Barva námořnická modrá. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Tento kvalitní výrobek DeltaPlus IGLOO II Kombinéza zimní od společnosti DeltaPlus snadno získáte právě nyní za výprodejovou cenu. V akci od 4 290 Kč.