DeltaPlus M2PW2 Kalhoty pracovní do pasu černá/šedá 3XL

DeltaPlus M2PW2 Kalhoty pracovní do pasu černá/šedá 3XL. Zateplené pracovní kalhoty do pasu M2PW2 s flanelovou podšívkou. Jsou... více informací »
DeltaPlus M2PW2 Kalhoty pracovní do pasu černá/šedá 3XL
Značka: DeltaPlus
888 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus M2PW2 Kalhoty pracovní do pasu černá/šedá 3XL. Zateplené pracovní kalhoty do pasu M2PW2 s flanelovou podšívkou. Jsou...

DeltaPlus M2PW2 Kalhoty pracovní do pasu černá/šedá 3XL. Zateplené pracovní kalhoty do pasu M2PW2 s flanelovou podšívkou. Jsou elastické v pase na bocích. Mají 7 kapes včetně jedné kapsy na metr a pouzdro na jmenovku. S kapsemi na nákoleníky. Trojté jsou švy. Mají dekorativní reflexní proužek (na zádech). MAPOC odnímatelné kapsy jsou prodávány samostatně. Materiál: Kepr: 65%, polyester 35%, bavlna. Podšívka: 100% flanel bavlna. Gramáž: 245 g/m². Barva: Šedá-Oranžová, Černá-Šedá. Kalhoty pracovní do pasu DeltaPlus M2PW2 s flanelovou podšívkou. Barva černá/šedá. Velikost oděvu. Materiál. Akce. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Akční produkt DeltaPlus M2PW2 Kalhoty pracovní do pasu černá/šedá 3XL od odblíbeného výrobce DeltaPlus jednoduše můžete pořídit na našich stránkách skutečně levně! Nabídka již od 888 Kč.