DeltaPlus MELEZE III protipořezové Kalhoty do pasu

DeltaPlus MELEZE III protipořezové Kalhoty do pasu. Lesnické protipořezové kalhoty do pasu mají nastavitelný pas gumou a knoflíky... více informací »
DeltaPlus MELEZE III protipořezové Kalhoty do pasu
Značka: DeltaPlus
3 060 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus MELEZE III protipořezové Kalhoty do pasu. Lesnické protipořezové kalhoty do pasu mají nastavitelný pas gumou a knoflíky...

DeltaPlus MELEZE III protipořezové Kalhoty do pasu. Lesnické protipořezové kalhoty do pasu mají nastavitelný pas gumou a knoflíky na obou stranách, ve spodní části nohavic je na zdrhovadlo, tvarovaná kolena, 6 kapes, včetně 1 kapsy na metr. Odvětrávání na suchý zip na zádech. Materiál: kepr – 60% bavlna a 40% (PES) polyester Gramáž: 290g/m², podšívka síťovinový (PES) polyester – odolný proti prožíznutí. Zkouška na proříznutí – rychlost řetězu EN381-5: třída 1 (20 m/s).   Lesnické protipořezové kalhoty do pasu. Hmotnost 0,5 kg. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Velmi žádaný produkt DeltaPlus MELEZE III protipořezové Kalhoty do pasu od společnosti DeltaPlus snadno naleznete na našich stránkách teď za akční cenu! Cena od 3 060 Kč.