DeltaPlus PHPA2 Kalhoty do pasu reflexní oranžová/námořnická modrá 3XL

DeltaPlus PHPA2 Kalhoty do pasu reflexní žlutá/námořnická modrá XXL. Kalhoty do pasu reflexní DeltaPlus PHPA2 s vysokou... více informací »
DeltaPlus PHPA2 Kalhoty do pasu reflexní oranžová/námořnická modrá 3XL
Značka: DeltaPlus
847 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus PHPA2 Kalhoty do pasu reflexní žlutá/námořnická modrá XXL. Kalhoty do pasu reflexní DeltaPlus PHPA2 s vysokou...

DeltaPlus PHPA2 Kalhoty do pasu reflexní žlutá/námořnická modrá XXL. Kalhoty do pasu reflexní DeltaPlus PHPA2 s vysokou viditelností. Elastický je pas na obou bocích. Mají vnitřní kapsy na nákoleníky. Pět kapes včetně jedné kapsy na metr. Našité jsou reflexní pásky: Třída 2 – stříbrná barva. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester. Gramáž: 230 g/m2. Barva: zářivĕ žlutá-námořnická modrá, zářivĕ oranžová-námořnická modrá. Norma: EN ISO 20471:2013 Oděvy s vysokou viditelností – Zkušební metody a požadavky. Kalhoty do pasu reflexní DeltaPlus PHPA2 s vysokou viditelností. Barva žlutá/námořnická modrá. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Kvalitní a levný produkt DeltaPlus PHPA2 Kalhoty do pasu reflexní oranžová/námořnická modrá 3XL originál od výrobce DeltaPlus můžete pořídit zde teď právě opravdu výhodně. Ceny již od 847 Kč.