DeltaPlus PROTECTOR TETRA Zachycovač pádu samonavíjecí Ocelové 10m AM016

DeltaPlus PROTECTOR TETRA Zachycovač pádu samonavíjecí 6m AM021. Samonavíjecí zařízení na zachycení pádu DeltaPlus PROTECTOR... více informací »
DeltaPlus PROTECTOR TETRA Zachycovač pádu samonavíjecí Ocelové 10m AM016
Značka: DeltaPlus
8 300 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus PROTECTOR TETRA Zachycovač pádu samonavíjecí 6m AM021. Samonavíjecí zařízení na zachycení pádu DeltaPlus PROTECTOR...

DeltaPlus PROTECTOR TETRA Zachycovač pádu samonavíjecí 6m AM021. Samonavíjecí zařízení na zachycení pádu DeltaPlus PROTECTOR TETRA s textilním popruhem a tlumičem pádu. Samonavíjecí zařízení má kryt z ABS, indikátor pádu a inerciální blokovací systém, dvě integrované rukojetě na přenášení. Vybírat si můžete ze dvou délek lana (6m a nebo 8m) a dvou druhů karabin (AM021 nebo AM016). Normy: EN 360:2002 certifikováno do 150 kg Použití výrobku: Stavebnictví a stavební práce, těžký průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika. Využití zachycovače pádu:     Vertikální pohyb při permanentních instalacích     Dlouhý vertikální pohyb nebo pohyb na nakloněné rovině     Samonavíjecí zařízení na zachycení pádu s textilním popruhem a tlumičem. Hmotnost 5,825 kg. Délka lana. Typ karabiny. Typ lana. Povolání Stavebnictví.

Tento designový kus DeltaPlus PROTECTOR TETRA Zachycovač pádu samonavíjecí Ocelové 10m AM016 od top značky DeltaPlus najdete tady teď se slevou. Teď v akci 8 300 Kč.