DeltaPlus PROTON S1P SRC Obuv kotníková 36

DeltaPlus PROTON S1P SRC Obuv kotníková 47. Obuv DeltaPlus PROTON S1P SRC je vyrobená pro profesionály, kteří vyžadují maximální... více informací »
DeltaPlus PROTON S1P SRC Obuv kotníková 36
Značka: DeltaPlus
807 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus PROTON S1P SRC Obuv kotníková 47. Obuv DeltaPlus PROTON S1P SRC je vyrobená pro profesionály, kteří vyžadují maximální...

DeltaPlus PROTON S1P SRC Obuv kotníková 47. Obuv DeltaPlus PROTON S1P SRC je vyrobená pro profesionály, kteří vyžadují maximální pohodlí, lehkost a odolnost. Obuv bez kovových komponentů. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na tkaničku – rychlé šněrování. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Barvená štípenková kůže. Podšívka: Polyamid mesh. Bezpečnostní špička: Kompozitní (nekovová). 200j a je lehčí než ocel. Nevodivý materiál. Ochrana proti propíchnutí: Kompozitní (nekovová) planžeta. Je ultra-flexibilní a anti-perforační. Vnitřní vložka: Polyamid/EVA. Je vyměnitelná a tvarovaná. Podešev: Dvousložkový PU nástřik. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešev. Je flexibilní a lehký. Podešev má zónu ohybu, V STAB SYSTEM, boční výstupky na žebřík, speciální dezén na všechny typy povrchů v interiéru i exteriéru. Využití obuvi: Vhodná do práce i na sport. Pro vnitřní i venkovní nošení.Povolání: Zemědělství, zahradnictví, stavebnictví a stavební práce, řemeslnictví a druhotné práce, lehký průmysl, služby a logistika. Hmotnost: 610 g Barva: černá Norma: EN ISO 20345 S1P SRC Odolná, pohodlná a lehká kotníková obuv ze série pro profesionály. Hmotnost 0,61 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Unikátní a žádaný výrobek DeltaPlus PROTON S1P SRC Obuv kotníková 36 od populární značky DeltaPlus jednoduše najdete tady opravdu výhodně. Teď za akční cenu 807 Kč.