DeltaPlus QUARTZ UP IV Ochranná přilba bílá

DeltaPlus QUARTZ UP IV Ochranná přilba žlutá. Bezpečnostní přilba QUARTZ UP IV je s ventilačními otvory z UV rezistentního... více informací »
DeltaPlus QUARTZ UP IV Ochranná přilba bílá
Značka: DeltaPlus
277 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus QUARTZ UP IV Ochranná přilba žlutá. Bezpečnostní přilba QUARTZ UP IV je s ventilačními otvory z UV rezistentního...

DeltaPlus QUARTZ UP IV Ochranná přilba žlutá. Bezpečnostní přilba QUARTZ UP IV je s ventilačními otvory z UV rezistentního propylénu. Má nastavitelné větrání. Polyamidový je vnitřní postroj: 3 textilní pásky s osmibodovým uchycením. Pěnový potní pás. Inovativní systém Rotor® pro nastavení velikosti: obvod hlavy 53 až 63 cm. Dvojí možné nastavení na obvodu hlavy (nahoře/dole) pro vyšší komfort. Přilba je v různých barvách. Živostnost přileb: 5 let od data výroby, 3 roky od prvního použití Přilba QUARTZ UP IV se systémem Rotor®. Barva žlutá. Hmotnost. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Povolání Stavebnictví. Povolání Lehký průmysl.

Tento designový výrobek DeltaPlus QUARTZ UP IV Ochranná přilba bílá originál od výrobce DeltaPlus snadno můžete sehnat u nás se slevou. Akční cena od 277 Kč.