DeltaPlus ROBION3 S2 SRC Polobotky 47

DeltaPlus ROBION3 S2 SRC Polobotky 47. Pilobotky DeltaPlus ROBION3 S2 SRC má jednoduchou údržbu. Obuv je možno prát v pračce až na... více informací »
DeltaPlus ROBION3 S2 SRC Polobotky 47
Značka: DeltaPlus
699 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus ROBION3 S2 SRC Polobotky 47. Pilobotky DeltaPlus ROBION3 S2 SRC má jednoduchou údržbu. Obuv je možno prát v pračce až na...

DeltaPlus ROBION3 S2 SRC Polobotky 47. Pilobotky DeltaPlus ROBION3 S2 SRC má jednoduchou údržbu. Obuv je možno prát v pračce až na 30°C. Vnitřek je vyrobený z netkaného rychleschnoucího absorpčního materiálu. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání není. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Mikrovlákno s voděodolnou úpravou. Podšívka: Polyamid.  Bezpečnostní špička: Kovová. Vnitřní vložka: Polyester/EVA. Je vyměnitelná a tvarovaná.  Podešev: Vstřikovaný homogenní polyuretan. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešev.  Využití obuvi: Vhodné pro všechny typy tvrdých podlah nebo povrchů pro víceúčelové vnitřní nebo venkovní použití. Povolání: Hygienické prostředí, kuchařský průmysl a zdravotnický průmysl. Hmotnost: 450 g Barva: bílá Norma: EN ISO 20345 S2 SRC Bílé pratelné polobotky s jednoduchou údržbou. Hmotnost 0,45 kg. Velikost obuvi. Již nelze objednat-Doprodej. Akce. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento designový produkt DeltaPlus ROBION3 S2 SRC Polobotky 47 od top značky DeltaPlus snadno získáte právě zde levně! Nyní lze objednat jen za 699 Kč.