DeltaPlus VENICUT50 kůže Rukavice protipořezové 9

DeltaPlus VENICUT50 kůže Rukavice protipořezové 9. Rukavice DeltaPlus VENICUT50 kůže mají vysokou odolnost. Rukavice jsou vybaveny... více informací »
DeltaPlus VENICUT50 kůže Rukavice protipořezové 9
Značka: DeltaPlus
69 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus VENICUT50 kůže Rukavice protipořezové 9. Rukavice DeltaPlus VENICUT50 kůže mají vysokou odolnost. Rukavice jsou vybaveny...

DeltaPlus VENICUT50 kůže Rukavice protipořezové 9. Rukavice DeltaPlus VENICUT50 kůže mají vysokou odolnost. Rukavice jsou vybaveny výztuží, která je mezi prsty a palcem. Mají elastické manžety. Hustota úpletu je 10. Na dlani a prstech je hovězí kůže. Díky použití štípenky mají zesílenou odolnost vůči oděru a jsou vhodné pro těžkou práci. Obsahují TAEKI® 5 vysoce odolný polyethylen, díky kterému zaručují maximální odolnost vůči oděru, nejvyšší stupeň odolnosti proti pořezání a odolnost vůči teplu až do 250°C. TAEKI® Úroveň odolnosti proti pořezu – 5. Materiál: TAEKI® vysoce odolné Polyethylenové vlákno/Kůže. Využití rukavic: Vhodná pro manipulaci s předměty s ostrými hranami a pro těžkou práci. Povolání: Stavebnictví a stavební práce, těžký průmysl, lehký průmysl, služby a logistika, petrochemický průmysl a těžební průmysl. Velikost: 9 (L) – 10 (XL) Barva: žlutá-šedá Norma: EN 420:2003+A1:2009, EN 388-4543 EN 407-X2XXXX Rukavice s maximální odolností vůči oděru, nejvyšší odolností proti pořezání. Velikost rukavice 9. Materiál. Požadované vlastnosti. Již nelze objednat-Doprodej. Akce.

Akční a ve slevě výrobek DeltaPlus VENICUT50 kůže Rukavice protipořezové 9 od známé společnosti DeltaPlus snadno seženete u nás nyní skutečně levně! Nyní za akční cenu 69 Kč.