DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD Polobotky S1P SRC ESD černá/červená 36

DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD Polobotky S1P SRC ESD černá/červená 36. Obuv DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD má ochranu proti... více informací »
DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD Polobotky S1P SRC ESD černá/červená 36
Značka: DeltaPlus
799 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD Polobotky S1P SRC ESD černá/červená 36. Obuv DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD má ochranu proti...

DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD Polobotky S1P SRC ESD černá/červená 36. Obuv DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD má ochranu proti elektrostatickému výboji ESD. Je sportovního vzhledu a velmi lehká a ohebná. Díky ventilačnímu systému je ideální především pro profese činnosti, které vyžadují absolutní pohodlí. Boční části obuvi jsou prodyšné. Obuv bez kovových komponentů. Má absorpci energie v oblasti paty. Obsahuje ARCH SUPPORT SYSTEM tzn. podporuje a posilňuje klenbu a zvyšuje tak stabilitu – kontrola vyvrtnutí. Zapínání je na tkaničku. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Semišová štípenková kůže a síťovina z polyesteru. Podšívka: Polyester. Bezpečnostní špička: Kompozitní (nekovová). 200j a je lehčí než ocel. Nevodivý materiál. Ochrana proti propíchnutí: Kompozitní (nekovová) planžeta. Je ultra-flexibilní a anti-perforační. Vnitřní vložka: Polyester/EVA. Je vyměnitelná a tvarovaná. Podešev: Dvousložkový PU nástřik. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešev. Podešev má vysokou flexibilitu a flexizónu PANOFLEX® systém. Flexizóna ulehčuje přizpůsobení se chodidlu. Dále obsahuje technologii Step Rolling, která usnadňuje chůzi a snižuje únavu. Má dobrou boční přilnavost. Využití obuvi: Vhodná do práce i na sport pro profese činnosti, které vyžadují absolutní pohodlí.Povolání: Řemeslnictví a druhotné práce, těžký průmysl, lehký průmysl, služby a logistika. Hmotnost: 580 g Barva: černá-červená Norma: EN ISO 20345 S1P SRC, EN 61340 TŘÍDA 1 Polobotky s nízkou hmotností, ohebností a ventilačním systémem, ideální pro profese, které vyžadují absolutní pohodlí s ESD ochranou. Barva černá/červená. Hmotnost. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Výjimečný a žádaný produkt DeltaPlus VIAGI S1P SRC ESD Polobotky S1P SRC ESD černá/červená 36 od odblíbeného výrobce DeltaPlus snadno můžete najít zde teď právě ve slevě! Nyní lze objednat jen za 799 Kč.