DG STANDARD PVC Rukavice gumové 10 žlutá

DG STANDARD PVC Rukavice gumové 9 žlutá. Rukavice DG STANDARD PVC žlutá jsou šité z bavlněného úpletu a gumové. Mají odolnost... více informací »
DG STANDARD PVC Rukavice gumové 10 žlutá
Značka: DG
90 Kč
Ověřit dostupnost
DG STANDARD PVC Rukavice gumové 9 žlutá. Rukavice DG STANDARD PVC žlutá jsou šité z bavlněného úpletu a gumové. Mají odolnost...

DG STANDARD PVC Rukavice gumové 9 žlutá. Rukavice DG STANDARD PVC žlutá jsou šité z bavlněného úpletu a gumové. Mají odolnost vůči kyselinám a louhům. Rukavice jsou máčeny v PVC. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Bavlněný úplet. Máčení: PVC. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou práci a manipulaci v chemickém a hygienickém prostředí. Povolání: Lehký průmysl, chemický průmysl, hygienický průmysl, úklidová činnost. Velikost: 9 (L) – 10 (XL) Barva: žlutá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-2121, EN 374:2003-AKL Šité žluté rukavice z bavlněného úpletu máčené v PVC a odolné vůči kyselinám a louhům. Velikost rukavice 9. Barva. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento designový kus DG STANDARD PVC Rukavice gumové 10 žlutá od známé značky DG jednoduše získáte u nás právě skutečně výhodně! V akci od 90 Kč.