DG TACHOV ALASKA

DG TACHOV ALASKA. Rukavice ALASKA PVC jsou zimní a odolné chladu. Šité z bavlněného úpletu. Jsou vybaveny zdrsněným povrchem a... více informací »
DG TACHOV ALASKA
Značka: DG
311 Kč
Ověřit dostupnost
DG TACHOV ALASKA. Rukavice ALASKA PVC jsou zimní a odolné chladu. Šité z bavlněného úpletu. Jsou vybaveny zdrsněným povrchem a...

DG TACHOV ALASKA. Rukavice ALASKA PVC jsou zimní a odolné chladu. Šité z bavlněného úpletu. Jsou vybaveny zdrsněným povrchem a vyjímatelnou podšívkou z umělé kožešiny. Jejich délka je 27 cm. Rukavice jsou máčeny v PVC. Materiál: Bavlněný úplet. Podšívka: Umělá kožešina. Máčení: PVC. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou práci a manipulaci v chladném prostředí. Povolání: Mrazírny, lehký průmysl, stavebnictví a stavební práce. Velikost: 11 (XXL) Barva: černá Norma: EN 420:2003 Zimní rukavice šité z bavlněného úpletu. Velikost rukavice 11. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Unikátní a žádaný kus DG TACHOV ALASKA od známé společnosti DG najdete na našich stránkách za výprodejovou cenu. Ceny již od 311 Kč.