DUNLOP PUROFORT THERMOFLEX S5 CI Holínky 43

DUNLOP PUROFORT THERMOFLEX S5 CI Holínky 43. Holínky DUNLOP Purofort Thermoflex S5 CI jsou vysoké, zateplené a velmi lehké. Dále... více informací »
DUNLOP PUROFORT THERMOFLEX S5 CI Holínky 43
Značka: Dunlop
1 630 Kč
Ověřit dostupnost
DUNLOP PUROFORT THERMOFLEX S5 CI Holínky 43. Holínky DUNLOP Purofort Thermoflex S5 CI jsou vysoké, zateplené a velmi lehké. Dále...

DUNLOP PUROFORT THERMOFLEX S5 CI Holínky 43. Holínky DUNLOP Purofort Thermoflex S5 CI jsou vysoké, zateplené a velmi lehké. Dále také odolné vodě. Díky technice Purofort mají své pozoruhodné vlastnosti. Maximální ochranu a pohodlí pro každodenní použití, oděru vzdorné a odolné proti opotřebování. Díky tomu mají vysokou a dlouhou životnost. Holínky jsou flexibilní i při nízké teplotě -20 °C. Mají absorpci energie v oblasti paty, tlumí nárazy. Jsou doplněny o specifickou podšívku se šněrováním pro pevné uchycení. Díky širokému běhounu jsou ideální pro nerovný terén. Prostorná, široká špička. Mají ochranu penetrace. Holínky jsou nazouvací. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Purofort® technika – seznamuje miliony drobných vzduchových bublin do syntetického materiálu pomocí speciálně vyvinutého vysokého tlaku. Tento materiál je vytvořen pomocí speciálního receptu. Je odolný proti vodě. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Podšívka: Specifická se šněrováním pro pevné uchycení. Podešev: Je antistatický a má protiskluzovou podrážku. Stélka: Má absorpci energie v patě. Odolnost: Rozpouštědlům, dezinfekčním prostředkům, minerálním látkám, živočišným a rostlinným olejům a tukům, hnojivům, různým chemikáliím. Využití obuvi: Vhodné k venkovnímu nošení do chladného počasí a prostředí. Díky své odolnosti jsou vyhovující pro různou práci v zemědělství. Jsou vhodné pro náročného farmáře. Barva: zelená Norma: ISO 20345:2011 S5 CI SRA Velmi lehké zateplené holínky, flexibilní při nízké teplotě se speciální technikou Purofort s maximální ochranou a pohodlím. Velikost obuvi 43. Již nelze objednat-Doprodej. Akce. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Neodolatelný produkt DUNLOP PUROFORT THERMOFLEX S5 CI Holínky 43 od známé společnosti Dunlop jednoduše najdete tady teď téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 1 630 Kč.