vybaveni-skladu-dilen.cz

Electrolux EF142 Sada filtrů pro akumulátorové vysavače řady UltraPower

Akční a ve slevě kus Electrolux EF142 Sada filtrů pro akumulátorové vysavače řady UltraPower od top výrobce Electrolux jednoduše naleznete tady teď za akční cenu. Nyní za akční cenu 369 Kč.
EAN: 7319599012176
Electrolux EF142 Sada filtrů pro akumulátorové vysavače řady UltraPower

Electrolux EF142 Sada filtrů pro akumulátorové vysavače řady UltraPower. Sada originálního vnějšího filtru – ochranné síťky a vnitřního skládaného filtru EF142 určeného pro vysavače Electrolux Ultra Power, modely ZB 5010, ZB 5011, ZB 5012, ZB 5020 a ZB 5022.
POZOR, tyto filtry jsou nově dodávány bez pružinky!
Tento originální filtr Ultra Power je velmi odolný. Pokud je však mechanicky poškozený, je třeba jej vyměnit za nový, abyste zajistili vysavači snadné proudění vzduchu a vysoký sací výkon.
Výrobce filtru doporučuje očištění filtru suchým jemným kartáčkem po každém vyprázdnění nádoby na prach a dále po každém pátem vysypání prachového zásobníku opláchnutí filtru pod tekoucí vlažnou vodou bez použití čistících prostředků. Přebytečnou vodu z obou částí otřepejte a nechejte oschnout po dobu minimálně 12 hodin. Před opětovným použitím filtrů ve vysavači se ujistitě, že jsou oba díly zcela suché.Balení obsahuje jednu fitrační sadu pro Váš stojanový vysavač Electrolux Ultra Power.. . .