Free Hand FH EPOPS blistr Rukavice kombinované 10

Cerva FH EPOPS blistr Rukavice kombinované 9. Rukavice EPOPS jsou kombinované. Rukavice jsou na hřbetu vybaveny chrániči kloubů. V... více informací »
Free Hand FH EPOPS blistr Rukavice kombinované 10
Značka: Free Hand
192 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva FH EPOPS blistr Rukavice kombinované 9. Rukavice EPOPS jsou kombinované. Rukavice jsou na hřbetu vybaveny chrániči kloubů. V...

Cerva FH EPOPS blistr Rukavice kombinované 9. Rukavice EPOPS jsou kombinované. Rukavice jsou na hřbetu vybaveny chrániči kloubů. V dlani je podšívka. Dále mají nastavitelnou manžetu na suchý zip. Na manžetě mají logo “ fh „.Jsou dostupny pouze na blistrech. Materiál: Dlaň: umělý Semiš, Hřbet: Spandex® Využití rukavic: Vhodny pro všestrannou práci a manipulaci v prostředí pro minimální rizika Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, zahrádkářství Velikost: 9 (L) – 11 (XXL) Barva: černá-šedá Norma: EN 420:2003+A1:2009 Kombinované rukavice s chráničem kloubů na hřbetu. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Tento kvalitní a žádaný kus Free Hand FH EPOPS blistr Rukavice kombinované 10 od populární značky Free Hand jednoduše můžete sehnat právě nyní skutečně levně. Teď za akční cenu 192 Kč.
Další produkty od výrobce Free Hand