Free Hand FH NISORIA latex Rukavice povrstvené 10

Free Hand FH NISORIA latex Rukavice povrstvené 10. Rukavice FH NISORIA latex jsou šité. Mají náplet na zápěstí. Jsou vybaveny... více informací »
Free Hand FH NISORIA latex Rukavice povrstvené 10
Značka: Free Hand
56 Kč
Ověřit dostupnost
Free Hand FH NISORIA latex Rukavice povrstvené 10. Rukavice FH NISORIA latex jsou šité. Mají náplet na zápěstí. Jsou vybaveny...

Free Hand FH NISORIA latex Rukavice povrstvené 10. Rukavice FH NISORIA latex jsou šité. Mají náplet na zápěstí. Jsou vybaveny protiskluzovou úpravou na bavlněné podšívce. Mají výborný jistý úchop v suchých i mokrých prostředích s minimem vynaložené energie. Vhodny pro manipulace s kluzkými povrchy – sklo, keramika, plasty. Neobsahují silikon. Rukavice jsou máčené v latexu. Úroveň odolnosti proti prořezu – 2. Materiál: Podšívka: Bavlna. Máčení: Latex. Využití rukavic: Vhodná pro manipulaci a práci s kluzkými povrchy v suchém i mokrém prostředí. Povolání: Strojní průmysl, lehký průmysl, sklad, služby a logistika, stavebnictví a stavební práce, doprava. Velikost: 8 (M) / 10 (XL) Barva: černá-bílá Norma: EN 420:2003+A1:2009, EN 388:2003-2231 Šité rukavice z bavlněného úpletu povrstvené v latexu. Velikost rukavice 10. Hmotnost. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej. Akce.

Tento nejprodávanější výrobek Free Hand FH NISORIA latex Rukavice povrstvené 10 od známé značky Free Hand seženete právě zde levně. Nabídka od 56 Kč.
Další produkty od výrobce Free Hand