Gorenje cyklónový separátor prachu 391464


390 Kč

Ve slevě tento výrobek Gorenje cyklónový separátor prachu 391464 od oblíbené značky Jolly snadno můžete sehnat právě zde skutečně výhodně. Akční cena od 390 Kč

Popis produktu

Gorenje cyklónový separátor prachu 391464. Při vysávání se vám může hodit tento cyklónový separátor prachu s kuželovým plastovým zásobníkem. Zachycuje velké částice a brání jim proniknout do vysavače. Zajistí tedy prodloužení životnosti prachových sáčků ve vysavači.Separátor samozřejmě využijete i u bezsáčkových vysavačů, kde můžete prodloužit životnost filtrů a zvětšit si objem prachové nádoby.Zásobník se vsunujemezi madlo hadice a trubku vysavače. Nezavazí a nezabírá místo.Zásobník je průhledný a snadno tak zjistíte, kdy je potřeba vysypat. Separátor je vybaven sadou redukcí, takže je vhodný pro vysavače s kruhovým průřezem trubky s průměrem 30, 32 i 34 mm. Výrobce udává rozsah 30 až 38 mm.Pokud chcete použít tento separátor na trubky o průměru 35 mm, musíte si dokoupit redukci z 35 na 32 mm. Viz obrázek v příloze.

Pozor – vysavače s opačným průměrem trubek – hlavně značka Zelmer – nejsou s tímto separátorem použitelné. (Tyto vysavače používají systém, kdy se hubice vsunuje DO trubky).. . .