Hliníkový žebřík, 10 příček, výška 2800 mm

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky.... více informací »
Hliníkový žebřík
Značka: AJ produkty
2 534,95 Kč
Ověřit dostupnost
Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky....

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky. Produkt je testován a schválen podle normy EN 131. Robustní žebřík vyrobený kompletně z hliníku. Tento lehký materiál zaručuje bezproblémovou manipulaci s žebříkem. S ohledem na bezpečnost jsou příčky opatřeny protiskluzovými drážkami. Stabilitu žebříku na podlaze zajišťují protiskluzové patky. Žebřík byl podroben testům Švédského technického institutu SP a odpovídá normě EN 131. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Výška 2800 mm. Hmotnost 3,8 kg. DELIVERY_DATE LEVEL2.

Neodolatelný výrobek Hliníkový žebřík, 10 příček, výška 2800 mm od populární značky AJ produkty můžete najít u nás nyní se slevou. Nyní pořídíte jen za 2 534,95 Kč.