Hliníkový žebřík, 18 příček, výška 5100 mm

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky.... více informací »
Hliníkový žebřík
Značka: AJ produkty
6 649 Kč
Ověřit dostupnost
Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky....

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky. Produkt je testován a schválen podle normy EN 131. Robustní žebřík vyrobený kompletně z hliníku. Tento lehký materiál zaručuje bezproblémovou manipulaci s žebříkem. S ohledem na bezpečnost jsou příčky opatřeny protiskluzovými drážkami. Stabilitu žebříku na podlaze zajišťují protiskluzové patky. Žebřík byl podroben testům Švédského technického institutu SP a odpovídá normě EN 131. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Výška 5100 mm. Hmotnost 9,5 kg. DELIVERY_DATE WEEK.

Tento designový produkt Hliníkový žebřík, 18 příček, výška 5100 mm od kvalitní značky AJ produkty jednoduše získáte na našich stránkách teď opravdu levně. Nabídky od 6 649 Kč.