Hliníkový žebřík, 7 příček, výška 2000 mm

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky.... více informací »
Hliníkový žebřík
Značka: AJ produkty
2 051 Kč
Ověřit dostupnost
Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky....

Bytelný žebřík s drážkovanými příčkami se čtvercovým průřezem. Základna má na obou koncích protiskluzové gumové patky. Produkt je testován a schválen podle normy EN 131. Robustní žebřík vyrobený kompletně z hliníku. Tento lehký materiál zaručuje bezproblémovou manipulaci s žebříkem. S ohledem na bezpečnost jsou příčky opatřeny protiskluzovými drážkami. Stabilitu žebříku na podlaze zajišťují protiskluzové patky. Žebřík byl podroben testům Švédského technického institutu SP a odpovídá normě EN 131. Nosnost 150 kg. Materiál Hliník. Výška 2000 mm. Hmotnost 2,7 kg. DELIVERY_DATE LEVEL2.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Hliníkový žebřík, 7 příček, výška 2000 mm s osvědčenou značkou AJ produkty snadno můžete pořídit u nás téměř zdarma! V akci od 2 051 Kč.