ISSA BIATHLON termo Podkolenky 35-38

ISSA BIATHLON termo Podkolenky 47-50. Podkolenky ISSA HOCKEY 01CHOCL jsou termo. Díky anatomické struktuře, trubkovým vložkám a... více informací »
ISSA BIATHLON termo Podkolenky 35-38
Značka: ISSA
279 Kč
Ověřit dostupnost
ISSA BIATHLON termo Podkolenky 47-50. Podkolenky ISSA HOCKEY 01CHOCL jsou termo. Díky anatomické struktuře, trubkovým vložkám a...

ISSA BIATHLON termo Podkolenky 47-50. Podkolenky ISSA HOCKEY 01CHOCL jsou termo. Díky anatomické struktuře, trubkovým vložkám a gumám rozmístěným na chodidlech, kotnících a nohou působí rozhodně sportovním vzhledem. Podkolenky jsou prodyšné a termoregulační látka syntetický flauš Tactel Multisoft zaručuje konstantní mikroklima, který je ideální i v případě nejchladnějších podnebí. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci.Materiál: 100% antibakteriální Tactel Délka: dlouhéBarva: černá s šedými vložkamiNormy: ES (CE) s minimálními riziky Zimní termo podkolenky sportovního vzhledu. Velikost obuvi 47. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Kvalitní a žádaný produkt ISSA BIATHLON termo Podkolenky 35-38 od výrobce ISSA můžete pořídit tady nyní ve výprodejové akci. Ceny od 279 Kč.