ISSA COLD WEATHER Kalhoty zimní L

ISSA COLD WEATHER Kalhoty zimní XXL. Kalhoty ISSA COLD WEATHER 04635 jsou zimní a prošívané. Mají náprsenku a zateplení v místě... více informací »
ISSA COLD WEATHER Kalhoty zimní L
Značka: ISSA
1 072 Kč
Ověřit dostupnost
ISSA COLD WEATHER Kalhoty zimní XXL. Kalhoty ISSA COLD WEATHER 04635 jsou zimní a prošívané. Mají náprsenku a zateplení v místě...

ISSA COLD WEATHER Kalhoty zimní XXL. Kalhoty ISSA COLD WEATHER 04635 jsou zimní a prošívané. Mají náprsenku a zateplení v místě ledvin. Přední zapínání je na zip. Jsou vybaveny elastickými šlemi přes ramena, které jsou nastavitelné a 2 kapsami na zip. Kapsy jsou v boční části. Kalhoty mají elastické ukončení nohavic proti zatékání do obuvi. Vyrábí se v jednom barevném provedení.Materiál: Nylon s polyesterovou výplní Podšívka: nylonová – prošívaná Barva: modrá Normy: CE minimální rizika Zimní prošívané kalhoty. Velikost oděvu XXL. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Velikost oděvů.

Kvalitní a levný kus ISSA COLD WEATHER Kalhoty zimní L originál od značky ISSA snadno seženete právě nyní za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 1 072 Kč.