ISSA COLD WEATHER Kombinéza zimní 3XL

ISSA COLD WEATHER Kombinéza zimní 3XL. Kombinéza ISSA COLD WEATHER 04675 je zimní a prošívaná. Je vybavena oddělitelnou kapucí,... více informací »
ISSA COLD WEATHER Kombinéza zimní 3XL
Značka: ISSA
1 919 Kč
Ověřit dostupnost
ISSA COLD WEATHER Kombinéza zimní 3XL. Kombinéza ISSA COLD WEATHER 04675 je zimní a prošívaná. Je vybavena oddělitelnou kapucí,...

ISSA COLD WEATHER Kombinéza zimní 3XL. Kombinéza ISSA COLD WEATHER 04675 je zimní a prošívaná. Je vybavena oddělitelnou kapucí, pleteným límcem a 3 kapsami na zip. 2 kapsy jsou v boční části a 1 náprsní kapsa. Kombinéza má nepropustné dvojité ukončení rukávů a elastické ukončení nohavic proti zatékání do obuvi. Dále má elastický pásek v pase, který můžeme nastavit. Přes boční švy u nohavic je vedený dlouhý zip. Vyrábí se v jednom barevném provedení.Materiál: Nylon s polyesterovou výplní Podšívka: nylonová – prošívaná Barva: modrá Normy: CE minimální rizika Zimní prošívaná kombinéza. Velikost oděvu 3XL. Velikost oděvů. Velikost oděvu – BAD. . .

Tento diskontní kus ISSA COLD WEATHER Kombinéza zimní 3XL od společnosti ISSA jednoduše pořídíte u nás právě se slevou. Teď za akční cenu 1 919 Kč.