ISSA HEAVY EXTREME softshellové Kalhoty do pasu černá 3XL

ISSA HEAVY EXTREME softshellové Kalhoty do pasu černá L. Robustní softshellové kalhoty s membránou a mikro fleece vnitřní úpravou.... více informací »
ISSA HEAVY EXTREME softshellové Kalhoty do pasu černá 3XL
Značka: ISSA
1 534 Kč
Ověřit dostupnost
ISSA HEAVY EXTREME softshellové Kalhoty do pasu černá L. Robustní softshellové kalhoty s membránou a mikro fleece vnitřní úpravou....

ISSA HEAVY EXTREME softshellové Kalhoty do pasu černá L. Robustní softshellové kalhoty s membránou a mikro fleece vnitřní úpravou. Ideální pro ty, kteří hledají technické kalhoty a je třeba používat oděvy do obzvláště tuhého klima. Kalhoty jsou vybaveny čtyřmi předními kapsami, dvěma zadními kapsami, a kapsou na mobilní telefon. Tkanina softshell a vložky v podobné korduře v místech s největším opotřebením zaručují vynikající pevnost. Elastický pás a odnímatelný opasek doplňují vybavení tohoto nového oděvu z řady Extreme. Materiál: softshell – 320 g/m² s 8000 mm TPU membránou a 3000 mvp softshellové kalhoty s membránou – hřejivá vyšší gramáž látky. Barva černá. Velikost oděvu. Velikost. . .

Oblíbený výrobek ISSA HEAVY EXTREME softshellové Kalhoty do pasu černá 3XL od top značky ISSA seženete u nás levně! Akční cena již od 1 534 Kč.