ISSA JEANS JEST STRETCH Kalhoty do pasu modrá XXL

ISSA JEANS JEST STRETCH Kalhoty do pasu modrá XXL. Kalhoty ISSA JEANS JEST STRETCH 8025 jsou džinové a do pasu. Džíny mají moderní... více informací »
ISSA JEANS JEST STRETCH Kalhoty do pasu modrá XXL
Značka: ISSA
946 Kč
Ověřit dostupnost
ISSA JEANS JEST STRETCH Kalhoty do pasu modrá XXL. Kalhoty ISSA JEANS JEST STRETCH 8025 jsou džinové a do pasu. Džíny mají moderní...

ISSA JEANS JEST STRETCH Kalhoty do pasu modrá XXL. Kalhoty ISSA JEANS JEST STRETCH 8025 jsou džinové a do pasu. Džíny mají moderní střih a rozparek na knoflíky. Kalhoty s úpravou stone washed. Zapínání je přední na uzávěr. Kalhoty jsou vybaveny 2 kapsami – obě skryté. Přední kapsa na mobil a zadní univerzální kapsa. Můžeme využít pro volný čas. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci.Materiál: 100% bavlna Barva: 040 barva modrá s modrými doplňkyNormy: CE Minimální rizika Džínové bavlněné kalhoty do pasu. Velikost oděvu XXL. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Unikátní a žádaný produkt ISSA JEANS JEST STRETCH Kalhoty do pasu modrá XXL od značky ISSA snadno pořídíte nyní se slevou. Nyní pořídíte jen za 946 Kč.