ISSA LIGHT EXTREME softshellové Kalhoty do pasu 3XL

ISSA LIGHT EXTREME softshellové Kalhoty do pasu XXL. Softshellové kalhoty s membránou ideální pro pracovní použití, ale také... více informací »
ISSA LIGHT EXTREME softshellové Kalhoty do pasu 3XL
Značka: ISSA
1 533 Kč
Ověřit dostupnost
ISSA LIGHT EXTREME softshellové Kalhoty do pasu XXL. Softshellové kalhoty s membránou ideální pro pracovní použití, ale také...

ISSA LIGHT EXTREME softshellové Kalhoty do pasu XXL. Softshellové kalhoty s membránou ideální pro pracovní použití, ale také vhodné pro sportovní využití. Skvěle padnoucí střih, dvě přední kapsy, kapsa na mobilní telefon a dvě zadní kapsy jsou podlepeny pro použití v extrémních povětrnostních podmínkách. Vložky z tkaniny, jako je kordura, poskytují ještě větší odolnost proti opotřebení. Elastický pas a odnímatelný opasek doplňují vybavení tohoto nového oděvu z řady Extreme. Materiál: softshell – 260 g/m² s 8.000 mm TPU membránou a 3.000 mvp Kalhoty do pasu softshellové s membránou. Velikost oděvu XXL. Velikost. . . .

Velmi žádaný kus ISSA LIGHT EXTREME softshellové Kalhoty do pasu 3XL pocházející od značky ISSA snadno získáte u nás v akci! Cena od 1 533 Kč.