vybaveni-skladu-dilen.cz

JOLLY DF2 – Univerzální filtr do digestoře pachový/tukový

Tento unikátní výrobek JOLLY DF2 - Univerzální filtr do digestoře pachový/tukový originál od výrobce Jolly snadno můžete pořídit právě teď levně! Cena od 145 Kč.
EAN: 8595102330022
JOLLY DF2 - Univerzální filtr do digestoře pachový/tukový
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
145

JOLLY DF2 – Univerzální filtr do digestoře pachový/tukový. Univerzální filtr do digestoře bez odvětrání – pachový. Pro recirkulační odsávače par, odstraňuje nežádoucí pachy z vaření.Tento filtr se používá v případě, pokud máte odsavač par, který vám nasátý vzduch znovu vrací do kuchyně. Tento vzduch musíte zbavit jednak zápachu (proto používáte digestoř :), ale také i jemných částeček tuku.
Pro zachycení tukových částeček se používá bílá část filtru. Proto ji také obracejte směrem dolů – tedy jako první vrstvu, na kterou se nasávaný vzduch dostane.Druhá vrstva – černá – je tvořena z uhlíkových vláken, které zachytí pachové částečky.Díky používání tohoto filtru budete mít snadnější úklid kuchyně – skříňky a dvířka již nebudou potažené vrstvou mastného povlaku…Pozor!Oba dva filtry se časem nasytí a ztrácejí svou funkčnost. Musíte je proto jednou za čas vyměnit. Záleží samozřejmě na času používání digestoře.
Filtr si jednoduchým zastřižením nůžkami upravíte přesně podle velikosti vašeho odsavače par.Rozměr: 470 x 560 mm, síla materiálu cca 10 mm. . .