vybaveni-skladu-dilen.cz

JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1, JOLLY2006

Akční produkt JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1, JOLLY2006 od populární značky Jolly jednoduše můžete sehnat zde za akční cenu! Ceny již od 49 Kč. EAN: 8595102340090
JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
49
Popis produktu

JOLLY Olejový filtr do fritovacího hrnce F1, JOLLY2006. Univerzální filtr do fritovacího hrnce tukový – pod koš.Filtr je vyroben z velmi jemné filtrační tkaniny.
Rozměry filtru:400 mm x 3 m.
Z filtru je možno nastříhat až 15 ks olejových filtrů – dle rozměrů fritovacího hrnce.Použití:Dle rozměrů vaší fritézy ustřihněte filtr. Pro lepší manipulaci s filtrem jej odstřihněte o něco větší.Filtr položte na fritézu a košem jej opatrně zatlačte do oleje. Konce filtru by měly přesahovat ohraj hrnce, aby bylo možno filtr snadno vyjmout.Po ukončení fritování a ochlazení oleje filtr opatrně vyjměte.Olej zbavený zbytků potravit zůstane ve fritéze, použitý filtr vyhoďte do komunálního odpadu.
Filtrační materiál nikdy nevkládejte do koše – dojde k přilepení k potravinám!Filtr není možno použít u firtéz s otáčejícím se košem.O trošičku více se o filtrech dozvíte v našem článku v poradně:Filtry do fritovacích hrnců. . .