vybaveni-skladu-dilen.cz

Jolly Škrabka na sklokeramické desky 14 cm

Unikátní a žádaný kus Jolly Škrabka na sklokeramické desky 14 cm od oblíbené značky Jolly snadno seženete u nás ve výprodejové akci! Akční cena od 84 Kč.
EAN: 8595102340120
Jolly Škrabka na sklokeramické desky 14 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
84

Jolly Škrabka na sklokeramické desky 14 cm. Škrabka na sklokeramické desky a jiné tvrdé a rovné povrchy.Kovová škrabka je vybavena ostrou čepelkou, kterou opatrně seškrábnete nečistoty připečené na sklokeramické desce, očistíte nečistoty na kachličkách, hladkých dlaždicích, sklech oken a jiném hladkém a tvrdém povrchu.Čepelka je oboustranná, po otupení jedné strany ji otočte.Jak bezpečně manipulovat se škrabkou?Škrabka má v základní poloze břit skrytý, aby nedošlo k poranění.Pokud chcete škrabku použít, vyjměte z rukojeti červený pojistný kolíček. Pak za výstupek na těle škrabky posuňte celou horní stranu směrem k zajišťovacímu kolíčku. Netlačte, při tlaku se škrabka nedá posunout.
Posunutím se vám odkryl břit. Pokud nejde škrabka posunout, povolte šroub v horní části. Po ukončení opět břit překryjte posunutím horního krytu a zajistěte je červeným kolíčkem.
POZOR!Buďte prosím při práci velmi opatrní, břity jsou velmi ostré.
Náhradní břity v nalení po 5 ks ke škrabce naleznete v souvisejícím zboží.. . .