vybaveni-skladu-dilen.cz

JOLLY Textilní sáčky Z2 MAX 4 ks

Kvalitní a oblíbený produkt JOLLY Textilní sáčky Z2 MAX 4 ks od top výrobce Jolly jednoduše můžete sehnat tady teď za výhodnou cenu! Akční ceny od 193 Kč. EAN: 8595102330251
JOLLY Textilní sáčky Z2 MAX 4 ks
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
193
Popis produktu

JOLLY Textilní sáčky Z2 MAX 4 ks. Alternativní sáčky Jolly z vícevrstvé netkané textilie jsou vhodné jako náhradní pytlíky pro vysavače Zelmer a další typy.

Vzorek vůně zdarma, který naleznete v tomto balení sáčků, vložte nebo vsypejte (dle druhu vůně) do prázdného sáčku před vysáváním. Nebo granulované vůně jednoduše vysypejte na zem a vysajte. Další vůně pro příjemné vysávání a osvěžení vzduchu v bytě nebo kanceláři dodáváme ve formě granulek, tyčinek či voňavých perliček. Stačí si vybrat tu, která je pro vá ta nejpříjemnější…

Proč používat netkanou textilii???

Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.
Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.
Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku. 
Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.
Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížení účinnosti vysávání.. Počet ks v balení 4 – 5 ks. Materiál netkaná textilie.