Křeslo Alex, tkanina Medley, limetkově zelená

Pohodlné a odolné křeslo, ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete ho kombinovat s jinými rovnými či... více informací »
Křeslo Alex
Značka: AJ produkty
14 804 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné a odolné křeslo, ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete ho kombinovat s jinými rovnými či...

Pohodlné a odolné křeslo, ideální pro každodenní využití ve veřejných prostorech. Můžete ho kombinovat s jinými rovnými či zaoblenými moduly této řady, ať už s opěradly či bez opěradel. Područky se objednávají samostatně jako příslušenství. Tato jedinečná řada pohovkových modulů umožňuje vytvořit dokonalé posezení v každém prostředí. Rovné i zaoblené díly můžete kombinovat s pohovkami, křesly a taburety a sestavu v případě potřeby přestavět nebo doplnit o další prvky. Křeslo má moderní a stylový design. Hodí se do nejrůznějších prostředí, jako jsou školní chodby, kanceláře, vstupní prostory a salonky. K nadstandardnímu pohodlí přispívají pružiny Nozag a polstrování ze studené pěny. Materiál Textilie. Barva Limetková. Výška 820 mm. Hloubka 750 mm. Hmotnost 11,4 kg.

Kvalitní produkt Křeslo Alex, tkanina Medley, limetkově zelená originál od značky AJ produkty jednoduše můžete najít u nás právě opravdu výhodně. Akční cena 14 804 Kč.