Kulatý koberec Adam, Ø 2000 mm, světle šedá

Smyčkový koberec v několika stylových barvách s měkkým, 3 mm vysokým vlasem. Hodí se stejně dobře do školních tříd,... více informací »
Kulatý koberec Adam
Značka: AJ produkty
9 250 Kč
Ověřit dostupnost
Smyčkový koberec v několika stylových barvách s měkkým, 3 mm vysokým vlasem. Hodí se stejně dobře do školních tříd,...

Smyčkový koberec v několika stylových barvách s měkkým, 3 mm vysokým vlasem. Hodí se stejně dobře do školních tříd, místností pro zaměstnance i salonků. Je vyroben ze 100% polyamidu s vysokou požární odolností odpovídající požadavkům evropské směrnice pro stavební výrobky. Kulatý smyčkový koberec, který je díky svým praktickým vlastnostem využitelný v mnoha různých prostředích. Je vyroben ze 100% polyamidu, silného a odolného syntetického materiálu, který se hodí na velmi frekventovaná místa – například do škol, čekáren nebo kanceláří. Koberec spadá do třídy požární odolnosti Cfl-S1, taktéž má švédský certifikát stavebního výrobku BVD 3. Slaďte koberec s ostatním vybavením, nebo zvolte kontrastní odstín a ozvláštněte si interiér. Můžete si vybrat ze sedmi různých odstínů v tlumeném a přirozeném barevném rozsahu. Materiál Polyamid. Barva Světle šedá. Hmotnost 12 kg. DELIVERY_DATE WEEK. .

Tento neodolatelný výrobek Kulatý koberec Adam, Ø 2000 mm, světle šedá od populární značky AJ produkty můžete pořídit na našich stránkách ve výprodejové akci! Akční ceny od 9 250 Kč.