Kulatý koberec MAX, Ø2000 mm, modrý

Kobercová podložka z 85% polypropylenu a 15% polyamidu. Výška běhounu 4 mm. Rubová strana je opatřena gumovou vrstvou zabraňující... více informací »
Kulatý koberec MAX
Značka: AJ produkty
7 278 Kč
Ověřit dostupnost
Kobercová podložka z 85% polypropylenu a 15% polyamidu. Výška běhounu 4 mm. Rubová strana je opatřena gumovou vrstvou zabraňující...

Kobercová podložka z 85% polypropylenu a 15% polyamidu. Výška běhounu 4 mm. Rubová strana je opatřena gumovou vrstvou zabraňující podklouzávání. Měkké podlahové podložky zvyšují pohodlí a útulnost interiéru vaší školky. Odolná podložka řady Max je stejně dobrá na sezení při hraní her v kroužku nebo odpočívání. Je vyrobena z 85% polypropylenu a 15% polyamidu. Díky běhounu s vysokou texturou je podložka mimořádně pohodlná. Kobercová vrstva je vysoká 4 mm, celá podložka je 6 mm silná. Rubová strana podložky je opatřena gumovou vrstvou zabraňující podklouzávání. Ta snižuje riziko vzniku nehody. Materiál 85% Polypropylen/15% Polyamid. Barva Modrá. Hmotnost 8 kg. . .

Tento skvělý produkt Kulatý koberec MAX, Ø2000 mm, modrý od známé značky AJ produkty můžete získat teď za výprodejovou cenu. Ceny od 7 278 Kč.