Malfini ADLER HV FLEECE JACKET 5v1 Bunda reflexní žlutá 3XL

MALFINI HV FLEECE JACKET 5v1 Bunda reflexní žlutá M. Fleecová bunda z fluorescenčního materiálu. Je celopropínací na zip. Dvě... více informací »
Malfini ADLER HV FLEECE JACKET 5v1 Bunda reflexní žlutá 3XL
Značka: Malfini
822 Kč
Ověřit dostupnost
MALFINI HV FLEECE JACKET 5v1 Bunda reflexní žlutá M. Fleecová bunda z fluorescenčního materiálu. Je celopropínací na zip. Dvě...

MALFINI HV FLEECE JACKET 5v1 Bunda reflexní žlutá M. Fleecová bunda z fluorescenčního materiálu. Je celopropínací na zip. Dvě přední výpustkové kapsy jsou uzavíratelné na zip. Prostorné kapesní váčky sahají až do dolního kraje. Možnost stažení spodního lemu elastickou šňůrkou. Rukávy stažené pruženkou. Poutko na zavěšení. Antipilingová úprava na vnější straně. Použity certifikované retroreflexní pruhy výrobce 3M. Bunda je vhodná pro výšivku a laserové gravírování. Materiál: Fleece, 100 % polyester, retroreflexní pruhy 3M. Gramáž: 280 g/m2 Bunda reflexní MALFINI HV FLEECE JACKET 5v1. Barva žlutá. Velikost oděvu. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento kvalitní a levný produkt Malfini ADLER HV FLEECE JACKET 5v1 Bunda reflexní žlutá 3XL s osvědčenou značkou Malfini můžete pořídit právě teď ve výprodejové akci! Akční ceny od 822 Kč.