PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC Obuv holeňová zimní

PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC Obuv holeňová zimní. Obuv PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC je zateplená, prodyšná a odolná vodě. Má... více informací »
PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC Obuv holeňová zimní
Značka: Panda
1 009 Kč
Ověřit dostupnost
PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC Obuv holeňová zimní. Obuv PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC je zateplená, prodyšná a odolná vodě. Má...

PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC Obuv holeňová zimní. Obuv PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC je zateplená, prodyšná a odolná vodě. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání je na tkaničku. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Prodyšná kůže. Tato kůže je odolná vodě. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Podešev: PU/PU (dvojhustotní polyuretan). Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podrážku. Využití obuvi: Vhodná k venkovnímu nošení v zimním období. Barva: černá-červená Norma: EN ISO 20345 S3 CI SRC Bezpečnostní zateplená šněrovací obuv s ocelovou tužinkou a planžetou odolnou propíchnutí kategorie S3. Hmotnost 2,2 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Sezóna.

Tento velmi oblíbený produkt PANDA STRONG DUCATO S3 CI SRC Obuv holeňová zimní od známé značky Panda snadno můžete sehnat zrovna levně. Akční cena již od 1 009 Kč.