vybaveni-skladu-dilen.cz

Parfém do pračky Care+ Protect FIORI DI TALCO 400 ml

Designový produkt Parfém do pračky Care+ Protect FIORI DI TALCO 400 ml od značky s dobrým jménem Care+ Protect snadno získáte právě zde za extra cenu. Nyní lze objednat jen za 549 Kč.
EAN: 8059019052236
Parfém do pračky Care+ Protect FIORI DI TALCO 400 ml

Parfém do pračky Care+ Protect FIORI DI TALCO 400 ml. Koncentrovaný parfém do pračky Care+ Protect FIORI DI TALCO, 100% čistá esence.Dopřejte svému prádlu příjemný voňavý nádech s tímto koncentrátem pro praní ze 100% čisté esence.Vůně tohoto parfému se váže na vlákna prané tkaniny a díky speciálnímu aktivnímu složení zanechává prádlo voňavé až po dobu 5 týdnů. Vůně se, v porovnání s jinými parfémy na trhu, skládá ze 100% koncentrovaného parfému, který zajišťuje ještě větší intezitu.Jelikož vůně není rozpustná ve vodě, neodplaví se a znovu se rozvoní při každém dalším kontaktu s vodou. Díky tomu je perfektní pro jakýkoli druh tkaniny včetně sportovního oblečení.Čerstvé šumivé náznaky sladkého pomeranče se od začátku do konce spojují s opojnou vůní pudru. Vůně, která vydává výbušnou energii. Spojení florentského kosatce a kumarinu dodává této kombinaci vůní teplo a vytrvalost.

Objem nádoby 400 ml
Vhodný pro všechny druhy tkanin, barvy prádla a prací programy.
Vhodné i pro sportovní oblečení.
Díky speciálnímu složení si prádlo uchová vůni až po dobu 5 týdnů.
Intezivní vůně i po použití sušičky.
Náznak sladkého pomeranče se spojením vůně pudru, florentského kosatce a kumarinu.

Návod na použití:Před spuštěním pracího programu nalejte parfém do zásobníku na aviváž.Dávkování: 1 víčko (5 ml) pro jemnou vůni2 víčka (10 ml) pro intezivní vůni. . .